All Black Mister B Wolfgang Fisting Dildo 38 cm
All Black Mister B Wolfgang Fisting Dildo 38 cm er et avanceret, sort penetrationslegetøj formet som en lukket hånd, hvis tilspidsede design og realistiske anatomiske detaljer skaber en gradvis og intens oplevelse for den erfarne bruger.
Detaljer og funktioner
Dildoen er 38 cm lang og har en tilspidset form, der muliggør langsom og kontrolleret indføring, så intensiteten øges trin for trin.
Overfladen bærer realistiske detaljer såsom tekstureret hud, negle og knoer, der bidrager til en realistisk fisting-fornemmelse.
Konstruktionen er fast og fleksibel på samme tid, hvilket giver en fyldig fornemmelse uden at begrænse bevægeligheden under brug.
Produktet er sort gennemgående.
Specifikationer
- Længde: 38 cm
- Farve: Sort
- Design: Realistisk lukket hånd med tekstureret hud, negle og knoer
- Konstruktion: Fast og fleksibel
- Anbefalet: Fisting gel til nemmere indføring
Hvem passer den til?
Den henvender sig til dig, der allerede har masser erfaring med stor penetrationsleg og føler dig klar til at gå videre fra traditionelle dildoer. Den passer til sololeg, hvor du ønsker hænderne frie til anden stimulation, til par der vil udforske avanceret intim leg sammen, eller til kontrolleret træning mod større penetration. Brug altid rigelig fisting gel og rengør grundigt efter brug.
Er All Black Wolfgang god til begyndere? Nej, på grund af den betydelige størrelse og det avancerede design er den udelukkende beregnet til erfarne brugere, og den kræver tålmodighed samt tilstrækkelig glidegel for at sikre en komfortabel og tryg oplevelse.
Ofte stillede spørgsmål
Hvad er navnet på produktet?
Produktet hedder All Black Mister B Wolfgang Fisting Dildo 38 cm - Black.
Hvad koster All Black Mister B Wolfgang Fisting Dildo 38 cm - Black?
All Black Mister B Wolfgang Fisting Dildo 38 cm - Black koster 299,00 kr.
Hvilket mærke står bag All Black Mister B Wolfgang Fisting Dildo 38 cm - Black?
All Black Mister B Wolfgang Fisting Dildo 38 cm - Black er fra mærket All Black.
Hvad er EAN / Produktid for All Black Mister B Wolfgang Fisting Dildo 38 cm - Black?
EAN / Produktid for All Black Mister B Wolfgang Fisting Dildo 38 cm - Black er 27216.
Hvilken kategori tilhører All Black Mister B Wolfgang Fisting Dildo 38 cm - Black?
All Black Mister B Wolfgang Fisting Dildo 38 cm - Black findes i kategorien Manuelle massageinstrumenter.
Hvor kan jeg købe All Black Mister B Wolfgang Fisting Dildo 38 cm - Black?
Du kan købe All Black Mister B Wolfgang Fisting Dildo 38 cm - Black hos All Black.







